Obsługa informatyczna firm

USŁUGI I WDRAŻANIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH

       CERTYFIKATY KOMPETANCJI INSPEKTORA OCHRONY DANYCH
Certyfikat nr 1
Certyfikat nr 2

25 maja 2018r weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
      Jeśli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz własny biznes (bez wzgledu na to mały czy duży) Twoim obowiązkiem jest stosowanie zasad zawartych w tym Rozporządzeniu.
     Jeśli nie orientujesz się w tych zagadnieniach i brak Ci czasu aby przyjrzeć się temu dokładnie to chętnie udzielę wyczerpujących rad i informacji związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych w Twojej firmie. Zadzwoń i umów się na spotkanie: tel 796 534 953.

      Opracowuję i wdrażam Politykę Ochrony Danych Osobowych i Instrukcje zarządzania zgodne z nowymi wytycznymi zawartymi w RODO. Oferuję również usługi związane z pełnieniem funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych zarówno w firmach jak i instytucjach publicznych, dla których posiadanie IOD jest od 25 maja 2018r obowiązkiem. 

 

Powrót

Folder zabezpieczonyList zabezpieczonyKarta zabezpieczona