Obsługa informatyczna firm

USŁUGI I WDRAŻANIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH

Ochrona danych osobowych

       W związku z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych każda firma, która przetwarza dane osobowe powinna posiadać Politykę bezpieczeństwa oraz Instrukcję zarządzania systemem informatycznym wraz z obowiązującymi załącznikami. Pracownicy powinni być zapoznani z Polityką bezpieczeństwa oraz muszą mieć nadane upoważnienia do przetwarzania danych osobowych w systemach informatycznych. 

      Opracowuję i wdrażam Polityki bezpieczeństwa i Instrukcje zarządzania systemem informatycznym. Oferuję również usługi związane z pełnieniem funkcji Administartor Bezpieczeństwa Informacji.  Przygotowanie indywidualnej Polityki bezpieczeństwa zajmuje od jednego do dwóch tygodni. Następnie przeprowadzam szkolenie z wszystkimi pracownikami, którzy mają dostęp do przetwarzania danych osobowych. Cały proces wdrażania Polityki bezpieczeństwa i Instrukcji zarządzania systemem informatycznym kończy się przygotowaniem i wypełnieniem odpowiednich upoważnień dla osób mających dostęp do przetwarzania danych osobowych a także załączników do w/w dokumentów. Każdy właściciel firmy powinien albo wyznaczyć Administratora Bezpieczeństwa Informacji spośród swoich pracowników albo podpisać umowę z firmą/ osobą z zewnątrz, która będzie pełnić taką funkcję w instytucji, przedsiębiorstwie, spółce itp.

        Jeśli nie orientujesz się w tych zagadnieniach i brak Ci czasu aby przyjrzeć się temu dokładnie to chętnie udzielę wyczerpujących rad i informacji związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych w Twojej firmie. Zadzwoń i umów się na spotkanie: tel 796 534 953.

Powrót

Folder zabezpieczonyList zabezpieczonyKarta zabezpieczona